Ansatte og avdelinger i Sempro.

Sempro består av fem fagavdelinger som har hvert sitt spesialfelt. På den måten sikrer vi at kunden oppnår målene sine med gjennomtenkte og helhetlige løsninger.

Inndelingen gjør også at vi kan bruke tid på å sette oss inn i nye muligheter og funksjoner som dukker opp på de forskjellige plattformene vi jobber med.

Administrasjon

Ole Kristian Ullereng

ole.ullereng@sempro.no

900 72 469

Kari Olsen

kari@sempro.no

950 55 681

Linda Cecilie Torgersen

linda@sempro.no

950 67 175

Rådgivere

Anette Løken

anette@sempro.no

938 74 033

Kjetil Sinding

kjetil@sempro.no

412 00 113

Terje Skarpnord

terje@sempro.no

913 38 388

Kenneth Madsø

kenneth@sempro.no

479 32 490

Jørgen Nilsson

jorgen@sempro.no

905 07 449

Baard Sundin

baard@sempro.no

482 91 339

Sølvi Halsebø

solvi@sempro.no

483 28 205

Christina Ringstad

Vidar Brotnov

vidar@sempro.no

984 49 822

Linn Flatøy

linn.flatoy@sempro.no

471 76 645

Roger Hjelmstadstuen

roger.hjelmstadstuen@sempro.no

944 74 444

Prosjektledere

Janne Gjessing

janne@sempro.no

477 56 885

Linda Lorentzen

Marit Emelie Ervik

Line Kleppe Sørensen

Espen Langslet

Yvonne Therese Pettersen

Kommunikasjon og design

Nina Marie Askim

nina@sempro.no

988 41 903

Stine Marie Sparingen

stine@sempro.no

454 78 454

Ida Helgesen

ida@sempro.no

469 74 470

Ida G. Hanstad Upsaker

ida.upsaker@sempro.no

412 74 905

Hilde Erlingsen

hilde.erlingsen@sempro.no

478 51 664

Mari Kolsrud Hustoft

Monica Németh Preus

monica@sempro.no

950 25 810

Julie Sandtangen Hansen

julie@sempro.no

979 65 545

Desiree Sinding

Innholdsproduksjon

Knut Christian Moeng

knut.christian.moeng@sempro.no

977 20 112

Grethe Rønningen

grethe.ronningen@sempro.no

906 76 454

Pål Henrik Roska

Elisabeth Horne

Erik Hannemann

erik.hannemann@sempro.no

922 49 075

Johan Martin Aarstein

Utvikling

Daniel Eckermann

Jarl-Håvard Holen

Smajo Husic

smajohusic@sempro.no

406 32 056

Martin Hagen

martin@sempro.no

952 05 634

Fredrik Sethne-Andersen

Wilhelm Hytten

wilhelm@sempro.no

938 29 750

Runar Jørgensen

runar@sempro.no

416 42 064

Christoffer Fredriksen

christoffer.fredriksen@sempro.no

977 30 664

Marius Edvardsen

marius.edvardsen@sempro.no

473 79 195

Performance

Pål J. Klippenberg

Jonas Einar Lesteberg

jonas@sempro.no

455 15 720

Pajtim Kqiku

pajtim.kqiku@sempro.no

403 90 214

Robin Askevold

robin.askevold@sempro.no

958 47 437

Mohammed Reda

mohammed.reda@sempro.no

473 70 532

Alam Ali