Våre folk.

Sempro består av fem fagavdelinger som har hvert sitt spesialfelt. På den måten sikrer vi at kunden oppnår målene sine med gjennomtenkte og helhetlige løsninger.

Inndelingen gjør også at vi kan bruke tid på å sette oss inn i nye muligheter og funksjoner som dukker opp på de forskjellige plattformene vi jobber med.

Administrasjon

Kjetil Sinding

Nina Wergeland

Kari Olsen

kari@sempro.no

950 55 681

Linda Cecilie Torgersen

linda@sempro.no

950 67 175

Rådgivere

Baard Sundin

baard@sempro.no

482 91 339

Sølvi Halsebø

solvi@sempro.no

483 28 205

Terje Skarpnord

terje@sempro.no

913 38 388

Jørgen Nilsson

jorgen@sempro.no

905 07 449

Christina Ringstad

Roger Hjelmstadstuen

Vidar Brotnov

vidar@sempro.no

984 49 822

Kenneth Madsø

kenneth@sempro.no

479 32 490

Linn Flatøy

Anette Løken

anette@sempro.no

938 74 033

Jørgen Andreassen

joa@sempro.no

918 02 081

Prosjektledere

Janne Gjessing

janne@sempro.no

477 56 885

Desiree Ytreeide Kråkøy

desiree@sempro.no

465 15 564

Espen Langslet

Linda Lorentzen

Marit Emelie Ervik

Kommunikasjon og design

Nina Marie Askim

nina@sempro.no

988 41 903

Desiree Sinding

Stine Marie Sparingen

stine@sempro.no

454 78 454

Ida Helgesen

ida@sempro.no

469 74 470

Espen Orvedal Østensvik

espen@sempro.no

917 77 680

Monica Németh Preus

monica@sempro.no

950 25 810

Julie Sandtangen Hansen

julie@sempro.no

979 65 545

Ida G. Hanstad Upsaker

ida.upsaker@sempro.no

412 74 905

Hilde Erlingsen

Innholdsproduksjon

Knut Christian Moeng

knut.christian.moeng@sempro.no

977 20 112

Grethe Rønningen

grethe.ronningen@sempro.no

906 76 454

Johan Martin Aarstein

Pål Henrik Roska

palhenrik@sempro.no

906 14 691

Erik Hannemann

erik.hannemann@sempro.no

922 49 075

Utvikling

Daniel Eckermann

Jarl-Håvard Holen

Smajo Husic

smajohusic@sempro.no

406 32 056

Martin Hagen

martin@sempro.no

952 05 634

Fredrik Sethne-Andersen

Wilhelm Hytten

wilhelm@sempro.no

938 29 750

Runar Jørgensen

Christoffer Fredriksen

Marius Edvardsen

Performance

Jørgen Simensen

js@sempro.no

452 57 665

Jonas Einar Lesteberg

jonas@sempro.no

455 15 720

Pajtim Kqiku

pajtim.kqiku@sempro.no

403 90 214

Robin Askevold

Mohammed Reda

mohammed.reda@sempro.no

473 70 532

Peter Tilling

Alam Ali