Våre folk.

Sempro består av fem fagavdelinger som har hvert sitt spesialfelt. På den måten sikrer vi at kunden oppnår målene sine med gjennomtenkte og helhetlige løsninger.

Inndelingen gjør også at vi kan bruke tid på å sette oss inn i nye muligheter og funksjoner som dukker opp på de forskjellige plattformene vi jobber med.

Administrasjon

Kjetil Sinding

Nina Wergeland

Kari Olsen

kari@sempro.no

950 55 681

Linda Cecilie Torgersen

linda@sempro.no

950 67 175

Rådgivere

Tor Kristian Mjelde

tk@sempro.no

412 33 839

Baard Sundin

baard@sempro.no

482 91 339

Eivind Nilsen

eivind@sempro.no

416 19 140

Sølvi Halsebø

solvi@sempro.no

483 28 205

Terje Skarpnord

terje@sempro.no

913 38 388

Jørgen Nilsson

jorgen@sempro.no

905 07 449

Linda Lorentzen

Christina Ringstad

Roger Hjelmstadstuen

roger.hjelmstadstuen@sempro.no

944 74 444

Vidar Brotnov

vidar@sempro.no

984 49 822

Kenneth Madsø

kenneth@sempro.no

479 32 490

Linn Flatøy

linn.flatoy@sempro.no

471 76 645

Anette Løken

anette@sempro.no

938 74 033

Prosjektledere

Janne Gjessing

janne@sempro.no

477 56 885

Lana Dzabic

lana@sempro.no

473 03 006

Desiree Ytreeide Kråkøy

desiree@sempro.no

465 15 564

Mathias Austnes

Kommunikasjon og design

Nina Marie Askim

nina@sempro.no

988 41 903

Desiree Sinding

Stine Marie Sparingen

stine@sempro.no

454 78 454

Ida Helgesen

ida@sempro.no

469 74 470

Espen Orvedal Østensvik

espen@sempro.no

917 77 680

Monica Németh Preus

monica@sempro.no

950 25 810

Julie Sandtangen Hansen

julie@sempro.no

979 65 545

Innholdsproduksjon

Knut Christian Moeng

knut.christian.moeng@sempro.no

977 20 112

Marianne Heen Johnsgård

marianne.heen.johnsgard@sempro.no

993 87 177

Trine Løndal

trine.londal@sempro.no

997 38 477

Grethe Rønningen

grethe.ronningen@sempro.no

906 76 454

Vibeke Flaatten

vibeke.flaatten@sempro.no

905 34 884

Johan Martin Aarstein

Lene Merethe Myhra

lene.m.myhra@sempro.no

991 57 831

Pål Henrik Roska

palhenrik@sempro.no

906 14 691

Rubi Sørvik

rubi.sorvik@sempro.no

911 16 702

Christian Enger

christian.enger@sempro.no

951 57 373

Björn Audunn Blöndal

bjorn.audunn.blondal@sempro.no

934 49 899

Erik Hannemann

erik.hannemann@sempro.no

922 49 075

Trygve Sørli

Utvikling

Daniel Eckermann

Jarl-Håvard Holen

Christoffer Martinsen

christoffer@sempro.no

408 46 931

Runar Jørgensen

runar@sempro.no

416 42 064

Wilhelm Hytten

wilhelm@sempro.no

938 29 750

Smajo Husic

smajohusic@sempro.no

406 32 056

Martin Hagen

martin@sempro.no

952 05 634

Fredrik Sethne-Andersen

Christoffer Fredriksen

Marius Edvardsen

Performance

Jørgen Simensen

js@sempro.no

452 57 665

Fredrik Jacobsen

fredrik@sempro.no

922 88 202

Jonas Einar Lesteberg

jonas@sempro.no

455 15 720

Pajtim Kqiku

pajtim.kqiku@sempro.no

403 90 214

Robin Askvold

robin.askevold@sempro.no

958 47 437

Anders Hauge

anders.hauge@sempro.no

478 90 524

Espen Langslet

espen.langslet@sempro.no

915 44 114